SPYV008 - OMG Mini USB У диск пенкало Дигитален SPY камера за снимање на глас

Мини USB У диск пенкало дигитален дигитален SPY диктафон камера - 5

Опис на производот

Сосема нов и висок квалитет
Гледајќи само како USB податоци стап
Модерен дизајн на изглед и удобен допир
За безбедност користи како бизнис преговори и потпишување на договорот
Висок квалитет на гласовно следење
Долго време снимање на глас
Лесен за користење
Практично и издржливо

Спецификации на производи

Видео формат: AVI
Видео резолуција: 1920 * 1080P
Стапка на видео-рамка: 30fps
Играч: Оперативен систем или мејнстрим аудио и видео репродукција софтвер
Формат на слика: JPG
Капацитет на батеријата: 220 mA
Напон на полнење: DV-5V
Тип на интерфејс: USB2.0
Тип на складирање: ТФ картичка

 

Мини USB У диск пенкало дигитален дигитален SPY диктафон камера - 3

 

Мини USB У диск пенкало дигитален дигитален SPY диктафон камера - 4

 

Мини USB У диск пенкало дигитален дигитален SPY диктафон камера - 7

 

Мини USB У диск пенкало дигитален дигитален SPY диктафон камера - 6

 

Мини USB У диск пенкало дигитален дигитален SPY диктафон камера - 8

 

Мини USB У диск пенкало дигитален дигитален SPY диктафон камера - 9

 

Мини USB У диск пенкало дигитален дигитален SPY диктафон камера - 1

 

Мини USB У диск пенкало дигитален дигитален SPY диктафон камера - 2

6858 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести