SPY228 - Мини USB-камера DVR

Мини USB камера DVR

Опис на производот

Мини USB камера DVR
Видео: 1920 * 1080p 30fps avi
Видео / фото / У диск / компјутер камера
Изградба на батерија: Време на работа 60минути
ТФ картичка Макс 32G

 

Мини USB камера DVR - 2

 

Мини USB камера DVR - 3

 

Мини USB камера DVR - 4

 

Мини USB камера DVR - 5

 

4196 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 128.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести