SPY152 - OMG мини скриена шпионска камера, пренослив таен со ноќно гледање

Мини Скриена шпион камера, HD 1080P Преносна тајна со ноќна визија - 1

Опис на производот

 • Објективот може да се ротира за 180 степени, резолуцијата на видеото е до 1080P, конфигурира 1 милион со висока дефиниција, може да ви каже јасно што се случува.
 • Со 4 парчиња црна LED диоди кои се невидливи и тајни (LED не светне во употреба) со ноќен визуелен опсег до нозете 12, тоа е идеална пренослива домашна безбедносна камера.
 • Супер Долго време снимање: Вградена литиумска батерија 1200 mA, одржливо снимање на видео 8 часа.
 • 140 степени широк агол
 • Поддржува циклично видео
 • Поддржува прилагодливи марки за време и датум
 • Поддржува откривање на движење: Кога ќе се открие движење, фотоапаратот ќе започне да снима автоматски.
 • Нашите производи се широко користени за мдома и безбедни ентериери како што се спални, станови, семејни соби, расадници, гаражи, куќи за гости и многу повеќе за да бидете сигурни дека постарите, дадилката, роднините се безбедни и здрави. Исто така го штити вашиот дом од насилници.

Спецификации на производи

 • Видео формат: AVI
 • Видео резолуција: 1920x1080P 25-30fps
 • Компресиран формат: M-JPEG
 • Поддржува Макс. Капацитет: 32GB 
 • Поддржува систем: XP / Vista32 / WIN7 / WIN8 / WIN10, Mac OS
 • Време на полнење на батеријата: 5 часа

Топли совети

 • Не поддржува сликање, само видео снимка
 • Време на снимање на SD-картичка: 8G: 100 минути 16G: 200 минути 32G: 400 минути
 • Снимање последен пат: часови 8 (ноќно гледање е отворено: 5 часа)

Мини Скриена шпион камера, HD 1080P Преносна тајна со ноќна визија - 2

 

Мини Скриена шпион камера, HD 1080P Преносна тајна со ноќна визија - 3

 

Мини Скриена шпион камера, HD 1080P Преносна тајна со ноќна визија - 4

 

Мини Скриена шпион камера, HD 1080P Преносна тајна со ноќна визија - 5

 

Мини Скриена шпион камера, HD 1080P Преносна тајна со ноќна визија - 6

 

Мини Скриена шпион камера, HD 1080P Преносна тајна со ноќна визија - 7

 

6381 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 198.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести