SPY222 - мини скриен видеорекордер OMG

Мини скриен видео рекордер

  • Детекција на движење со висока чувствителност, камерата автоматски ќе почне да снима кога го следи движечкиот објект во областа за откривање
  • Снимање на јамки е достапна, тоа значи дека е задолжена да ја пребрише најстарата датотека со најновата кога микро SD картичката е полна.
  • Вградена батерија на полнење за континуирано време на снимање до 5 часа, и работи додека се полне со надворешен извор на енергија.
  • Мали и лесно прикриваат: Изгледа како пенкало кога ќе го ставите во џебот, никој никогаш не забележува дека е камера! Тој удобно се вклопува во вашата рака, џеб или фиока, доволно е мал за да се скрие насекаде
  • HD LOW LIGHT PERFORMANCE: Камерата со џеб содржат јасни видеа во 1080P, покрај HD-обоените видеа и супер-појаснување во текот на денот, оваа камера за шпионски пенкало исто така евидентно во услови на недоволна осветленост, со оваа одлична специјалност, можете да снимате повеќе детали во текот на ноќта.
MINI камера за снимање видео и аудио
Локално складирање Поддржува Max 128GB MicroSD картичка, поддршка за онлајн гледање.
Видео кодирање H.264
напон на напојување DC 5V 1A
Капацитет на батериите 1200mAH
Видео снимање време 5 часа
Време на снимање на звукот 20 часа
Големина на производ 9.3cm * 2.8cm * 1.5cm
Тежина на производот 90g
Телефон далечински управувач; поврзи се преку wallидот; без интернет; гледање преку Интернет

 

Мини Скриен видео рекордер - 2

 

Мини Скриен видео рекордер - 3

 

Мини Скриен видео рекордер - 4

 

Мини Скриен видео рекордер - 5

 

Мини Скриен видео рекордер - 6

 

Мини Скриен видео рекордер - 7

 

Мини Скриен видео рекордер - 8

 

Мини Скриен видео рекордер - 9

SPY222 - Снимки за скриени мини видео снимачи

4683 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 198.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести