SPYV015 - OMG Mini Keychain снимач на глас, режим на подготвеност 68 часа, снимање 28 часа

Мини снимање на гласовни битови, подготвеност 68 ч., Снимање 28 ч. - 1

Опис на производот

Обвивка од цинк
VOR, намалување на бучавата, снимање на еден клуч
Временска ознака, следи евиденција, автоматски чувајте ги датотеките кога ќе се намали батеријата
Брзо напред и назад
Снимање додека се полни
Изглед на брег
Снимање на далечина
MP3 + диктафон + USB диск + синџир со клучеви
Континуирано време на снимање: 28 часа
Време на подготвеност: 68 часа
Стапка на земање примероци: 48KHZ
Брзина на снимање: 192kbps
USB-интерфејс: DC до USB
големина: 70 * 25 * 9мм 41гр
Формат на снимање: WAV
Време на полнење: 1-2 часа
Музички формат: MP3 / WMA / WAV

спецификации:

Име на производот Диктафон за глас
Музички формат MP3 / WAV / WMA
Батерија Вградена литиумска батерија
земање мостри стапка 48KHZ
Снимање на битните стапки 192kbps
Формат за снимање WAV
Мирување  68Hours
Време на снимање на батеријата Континуирано снимање 28 часа
Карактеристики VOR, намалување на шумот, снимање со еден клуч

Временска ознака, следи снимање

функција MP3 плеер / 8GB У диск / Keychain / диктафон

Мини снимање на гласовни битови, подготвеност 68 ч., Снимање 28 ч. - 2

Мини снимање на гласовни битови, подготвеност 68 ч., Снимање 28 ч. - 3

Мини снимање на гласовни битови, подготвеност 68 ч., Снимање 28 ч. - 4

Мини снимање на гласовни битови, подготвеност 68 ч., Снимање 28 ч. - 5

Мини снимање на гласовни битови, подготвеност 68 ч., Снимање 28 ч. - 6

Мини снимање на гласовни битови, подготвеност 68 ч., Снимање 28 ч. - 7

Мини снимање на гласовни битови, подготвеност 68 ч., Снимање 28 ч. - 8

Мини снимање на гласовни битови, подготвеност 68 ч., Снимање 28 ч. - 9

Мини снимање на гласовни битови, подготвеност 68 ч., Снимање 28 ч. - 10

Мини снимање на гласовни битови, подготвеност 68 ч., Снимање 28 ч. - 11

 

7939 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести