SPY178 - OMG мини преносна камера со копче DVR со безжичен далечински управувач

Мини преносен фотоапарат за копче DVR, безжична далечинска контрола

Опис на производот

 * Автоматско видео циклус
* Брзо снимање на видео со една клучна функција
* Снимање, вклучување / исклучување преку далечински управувач
* Прикажување / снимање во реално време на 30fps со датум и временски жиг
* 960 * 240 со висока резолуција 2.7-инчен LCD екран
* Вграден снимање со висока чувствителност на микрофонот
* Поддржува мемориска картичка 32 GB TF
* Видео резолуција: 800 * 600 / 640 * 480 / 320 * 240 опција
* Видео рамки 10-30 рамки / секунда опција
* Со голема брзина USB2.0 интерфејс
* Аудио и видео влез / излез
* Конфигурација литиум батерија со висок капацитет за отстранување, 5 часови на континуирана репродукција, видео снимање до 3 часа во мирување

 

Мини пренослив копче за камера DVR, безжичен далечински управувач - 2

 

Мини пренослив копче за камера DVR, безжичен далечински управувач - 3

 

Мини пренослив копче за камера DVR, безжичен далечински управувач - 4

 

Мини пренослив копче за камера DVR, безжичен далечински управувач - 5

 

Мини пренослив копче за камера DVR, безжичен далечински управувач - 6

 

Мини пренослив копче за камера DVR, безжичен далечински управувач - 7

 

4168 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 298.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести