SPY216 - OMG мини копче камера со дупки

Мини копче за приклучок - 1

Опис на производот

Вграден микрофон е достапен

Најновиот модерен изглед, извонредно видео снимка

Со TF картичка, поддржува макс. 32GB micro SD картичка (картичката не е вклучена)

Лесен за ракување и преносливо користење со стабилност, сигурност и брз одговор итн

Спецификација за производ

Видео формат: AVI

Видео кодирање: M-JPEG

Видео резолуција: 720 * 480 VGA

Стапка на видео-рамка: 30 FPS

Формат на слика: JPG 1280 * 960

Односот на сликата: 4: 3

Флеш меморија: без вградена меморија

Поддршка на системот: прозорецот мене / 2000xp 2003 / Vista

Работен час: за 90 минути

Притисок на полнење: DC-5V

Тип на интерфејс: мини 5pin USB

Поддршка за складирање: TF картичка (до 32G)

Тип на батерија: висок полимер полимер литиум полимер

Време на полнење: за 3 часа

Работна температура: 0 40 ℃ ~

големина: 6cm * 1.3cm * 2.3cm

Дијаметар на копче: 9.4mm

Висок квалитет

Нисконапонски инструкции

Еколошка економија

Отпорен на висока температура

Отпорен на корозија

Практична инсталација

 

 

Мини копче за приклучок - 2

Мини копче за приклучок - 3

Мини копче за приклучок - 4

Мини копче за приклучок - 5

Мини копче за приклучок - 6

Мини копче за приклучок - 7

Мини копче за приклучок - 8

Мини копче за приклучок - 9

 

3661 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести