SPY134 - OMG мини WIFI камера со поглед на 160 степени и ноќно гледање

Мини WIFI камера DVR, 5.0Mega 160degree камера, Nightvision, SD Max128G - 1

Опис на производот

WIFI MINI камера DVR L17
1. HD видео 1080p / 30fps
2. Широк агол на гледање на 160 °, камера 5.0MP
3. Изгради во 6pcs 940nm IR за ноќен визија
4. WIFI / P2P / IP, детекција на видео и фотографии и движење
5. Поддржете Android и iOS
6. Изградба на батеријата 1600 mah, Работа 5 часа
7. Поддршка за TF картичка Max 128G

Мини WIFI камера DVR, 5.0Mega 160degree камера, Nightvision, SD Max128G - 2

Мини WIFI камера DVR, 5.0Mega 160degree камера, Nightvision, SD Max128G - 3

Мини WIFI камера DVR, 5.0Mega 160degree камера, Nightvision, SD Max128G - 4

Мини WIFI камера DVR, 5.0Mega 160degree камера, Nightvision, SD Max128G - 5

Мини WIFI камера DVR, 5.0Mega 160degree камера, Nightvision, SD Max128G - 6

Мини WIFI камера DVR, 5.0Mega 160degree камера, Nightvision, SD Max128G - 7

 

Мини WIFI камера DVR, 5.0Mega 160degree камера, Nightvision, SD Max128G - 8

Мини WIFI камера DVR, 5.0Mega 160degree камера, Nightvision, SD Max128G - 9

Мини WIFI камера DVR, 5.0Mega 160degree камера, Nightvision, SD Max128G - 10

 

2745 Вкупно прегледи 4 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 198.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести