SPYV004 - Аудио-рекордер OMG мини автомобил - 135-200 часа континуирано снимање на глас

Поддршка за мини аудио рекордер 135-200 Часови Континуирано снимање на глас [SPY051] -02

Главни карактеристики:

1) Поддржува непрекинато снимање на гласот 135 часа.
2) Автоматско активирање на говорната функција поддржува стартување на снимање кога во автомобилот разговорот започнува и запира кога завршува разговорот.
3) Вграден 2000mAh батерија на висока температура отпор литиум батерија овозможува уред работи во внатрешноста на автомобилот околу висока температура на животната средина.
4) Вградените индустриски јаки магнети го поддржуваат уредот кој е прикачен под седиштето за да избегне редовно чистење на возилото

Важно:

1) Мора да се наплаќа само преку компјутер.
2) Пред да го исклучите USB кабелот, треба прво да го напуштите софтверот од десното дно на компјутерот. Не може директно да се исклучи USB-кабелот. Друго, кога следниот пат ќе го поврзете снимачот со компјутер, компјутерот не може да го препознае.

Главни продажни поени:

  • Шпионски диктафон дизајн, скриено снимање на глас функционира внатре мала предводена факел, нема никаков знак или ознака, тоа е само предводена факел од остриот.
  • Моќен дизајн на магнет, лесен за инсталирање или сокривање, внатрешно седиште за автомобили? Под дното на автомобилот?
  • Доста добар квалитет на звук, многу подобро од слични производи на тековниот пазар.
    Долго траење на батеријата Часови 135-200.
  • Гласовно активирано снимањеили снимање на распоред.

 

Поддршка за мини аудио рекордер 135-200 Часови Континуирано снимање на глас [SPY051] - 01

Поддршка за мини аудио рекордер 135-200 Часови Континуирано снимање на глас [SPY051] -03

6217 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести