SPYV006 - Клип за магнети ОМГ Исчистете го аудио-гласовниот снимач 280 часа Долго време за снимање

Магнет Клип Clear Voice Recorder 280 Часови Долго време на снимање - 1

спецификации

Име на предметот Дигитален диктафон
Меморија 4GB 8GB
Тежина 81g
големина 7.5 * 3.8 * 2.2cm
време на полнење 3 до 6 часа
Музички формат MP3 / WMA / WAV / APE / FLAC
Формат за снимање
MP3
Батерија
3.7V / 3200mAh
Меморија
8GB
Вид на карта за проширување TF (Поддршка 1-64GB TF)
USB порта

USB2.0 ОГРАНИЧЕН БРЗИНА

SNR
> 88DB
Излез за слушалки

Двонасочна слушалка, 32ohm

Снимање стапка на земање примероци

48KHz / 16bit

Квалитет на глас
512Kbps / 64Kbps
фреквенција

20Hz-20KHz

Систем за поддршка

Windows XP / VISTA / WIN 7

Време на траење
280 часа максимално време за снимање

Карактеристики

1. Поддржува непрекинато снимање на гласот 280 часа.
2. Автоматската гласовна функција за активирање ја поттикнува почетната снимка кога започнува и застанува за време на разговорот во автомобилот кога завршува разговорот.
3. Вградена литиумска батерија со висока температура и отпорност на полнење од 3200mAh овозможува уредот да работи внатре во автомобилот околу околината со висока температура.
4. Вграден уред за поддршка на магнети од индустриска цврстина е прикачен под седиштето на автомобилот за да се избегне редовно чистење на автомобилот.
5. Паметни LED факел.

пакетот вклучува

1 x 8GB Диктафон
1 x слушалка
1 x USB кабел за податоци
Прирачник за корисник x 1

Магнет Клип Clear Voice Recorder 280 Часови Долго време на снимање - 2

Магнет Клип Clear Voice Recorder 280 Часови Долго време на снимање - 3

 

6807 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести