BWC052 - OMG мала тежина WIFI носена телесна камера со ноќна ноќ

Опис на производот

Видео формат Мов
Компресиран формат H.264
Видео резолуција 1728*1296 30fps/1920*1080 30fps/1080*720 30fps
Фото 4032 * 3024 JPG
Поддршка за WiFi IOS6.1 погоре, Андроид 4.0 погоре
Фото формат JPG
WIFI функција Видео пренос, Безжична контрола, P2P
фреквенција 50HZ / 60HZ
Ir Nightvision 940nm
Поддршка OS Windows me / 2000 / XP / 2003 / Vista; Mac OS 10.4 Win7
Внесете DC-5V
Интерфејс MINI5 Пин USB, HDMI, MicroSD TF
Батерија лента Li 4000MA
големина 131 41 * * 15MM
Тежина 90

 

WIFI закон за извршување на камери, видео 1728x1296 30fps, H.264,940NM Nightvision - 2
WIFI закон за извршување на камери, видео 1728x1296 30fps, H.264,940NM Nightvision - 3
WIFI закон за извршување на камери, видео 1728x1296 30fps, H.264,940NM Nightvision - 4
WIFI закон за извршување на камери, видео 1728x1296 30fps, H.264,940NM Nightvision - 5
WIFI закон за извршување на камери, видео 1728x1296 30fps, H.264,940NM Nightvision - 6

WIFI закон за извршување на камери, видео 1728x1296 30fps, H.264,940NM Nightvision - 7

 

4013 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести