SPY031 - камера за копчиња OMG

Копче за камера - 1

  • MINI SPY CAMERA: маскиран како копче, тој има вградена камера за снимање, оваа шпион камера ви овозможува да снимате и аудио и видео без некој да го реализира. Овој мал уред ќе го промени твојот живот. Користете го за да ја проширите вашата меморија, да фатите одлични идеи и разговори, дискусии за состаноци, вербални деловни договори и кој било друг слушен запис што треба да го зачувате.
  • Скриена ВИДЕО КАМЕРА ЗА ДОМА: Совршениот скриен фотоапарат е најдобра скриена мини камера која е достапна. овој мултифункциски скриен мини снима вистинска HD-видео со природен бод со чист звук и зема слики на фотографии ако е потребно.
  • МЕМОРИСКИ КАПАЦИТЕТ: Веб камера функција, поддршка 8gb микро SD картичка во макс, оваа целосно функционална шпион камера камера е ремек-дело на инженеринг, достоен за било кој специјален агент.
  • ЛЕСНО ЗА КОРИСТЕЊЕ РАБОТИ СО ПК или МАК: Снимете моменти на работа, сопружник, пријател или деца дури и ако не сте таму! формати на датотеки за скриени комплет за gadget за компјутер и Mac USB.
  • ПОДНЕСЕНА СНИМАНА КАМЕРА: Акумулаторот со голема моќност овозможува брзо полнење и подолги снимки. каталог на вашиот видео и слики со датумот и времето печат функција.

Копче за камера - 2 Копче за камера - 3 Копче за камера - 4 Копче за камера - 5 Копче за камера - 6 Копче за камера - 7 Копче за камера - 8 Копче за камера - 9

Опис на производот

Совршената мини Скриена камера
→ Дали сте активен вести блогер, граѓанин новинар, истражувач или само аматер смешно видео филм-творец? Сакате да одржите аудио / видео запис за оние важни приватни состаноци за подоцна да ги разгледате
→ Оваа видео камера со копчиња за шпион 8 GB ќе ви овозможи да снимате интервјуа, деловни состаноци, предавања во училиштата и за дискусии на сцена без да ги заплашувате.
→ Ова е еден од најкул аудио рекордери досега! Тоа е лесен, мазен електронски gadget. Ова го прави практично за чување и држење додека се на отворено или во затворен простор.

Клучни карактеристики
Видео резолуција: X 640 480
Видео формат: AVI
Снимање рамки: 30 FPS
Автоматско Прилагодување на балансот на бело
Фотографирајте ја функцијата: Да
Резолуција на фотографии: X 1280 1024
Формат на фотографија: JPEG
Сензор на слика: 1 / 4 CMOS сензор
Микрофон: вграден (синхронизирано снимање на аудио и видео сигнали)
Напон на полнење: DC-5V
Тип на интерфејс: мини 5-пински USB
УСБ влез: Стандарден 1.1 / 2.0 USB приклучок
Батерија: Вградена литиумска батерија 180mAh
Работно време: 1.5 часови за снимање на видео
Време на полнење: 2-3 часа
Боја: Црна
Систем за поддршка: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10; Mac OS; Linux;
Меморија: Вграден 4GB / 8GB / 16GB / 32GB

Пакетот вклучува:
1 x мини шпион копче камера
1 x USB кабел
Прирачник за корисник x 1
1 x DC 5V полнач
Забелешка: 8GB мемориската картичка е вклучена.

информација за продуктот

4149 Вкупно прегледи 6 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести