SPY250 - Камера за тело со клип за OMG

SPY250 OMG клип камера - Карактеристики

Опис на производот

Клип камера DVR
* Иновативен Back-Splint дизајн
* 360 степени ротира Клип
* Време на подготвеност на батеријата за 6 часа
* Видео снимање
* Видео резолуција: 1920 * 1080 @ 30pfs
* 4 парчиња IR Leds за ноќна визија
* Објектив: 90 степен на гледање
* Bulit-во 800mah батерија, 4 часа снимање
* Вградена мемориска картичка 32GB
* Тип-C интерфејс

Клип камера DVR, Супер Nightvision, батерија Rec 4hours, Изградена во 16G - 2

Клип камера DVR, Супер Nightvision, батерија Rec 4hours, Изградена во 16G - 3

Клип камера DVR, Супер Nightvision, батерија Rec 4hours, Изградена во 16G - 4

Клип камера DVR, Супер Nightvision, батерија Rec 4hours, Изградена во 16G - 5

Клип камера DVR, Супер Nightvision, батерија Rec 4hours, Изградена во 16G - 6

Клип камера DVR, Супер Nightvision, батерија Rec 4hours, Изградена во 16G - 7

 

4441 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 248.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести