SPY115 - OMG WIFI камера за торби со детекција на движење

WIFI Bag камера DVR, HD1080P, H.264, откривање на движење - 1

Опис на производот

Камера DVR камера со батерии
1. Контрола на апликација, име на апликација: iMinicam
2. WIFI / P2P / IP / видео снимање
3. Изгради во 2.0Megapixel / 160degree камера
4. Видео: 1920 * 1080p / H.264
5. Поддржете TF картичка до 32G
6. Изгради во процесор Hisilicon

WIFI Bag камера DVR, HD1080P, H.264, откривање на движење - 2

WIFI Bag камера DVR, HD1080P, H.264, откривање на движење - 3

WIFI Bag камера DVR, HD1080P, H.264, откривање на движење - 4

WIFI Bag камера DVR, HD1080P, H.264, откривање на движење - 5

WIFI Bag камера DVR, HD1080P, H.264, откривање на движење - 6

WIFI Bag камера DVR, HD1080P, H.264, откривање на движење - 7

WIFI Bag камера DVR, HD1080P, H.264, откривање на движење - 8

 

3488 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 248.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести