SPY120 - Мала камера со големина на палецот со детекција на движење

Tinny ThumbSize 1080p камера, детекција на движење - 1

Опис на производот

Дигитален рекордер на 1080p со големина Thunb
1. Мини големина: 40 * 20 * 15mm
2. Видео FHD1080P / 30fps
3. Детекција на движење Видео снимање
4. Поддршка за TF картичка Max 32G
5. Изградба во батерија 500mah работа 70min
6. Вклучете за носење, клип, монтиран на ѕид

 

Tinny ThumbSize 1080p камера, детекција на движење - 2

Tinny ThumbSize 1080p камера, детекција на движење - 3

Tinny ThumbSize 1080p камера, детекција на движење - 4

Tinny ThumbSize 1080p камера, детекција на движење - 5

Tinny ThumbSize 1080p камера, детекција на движење - 6

Tinny ThumbSize 1080p камера, детекција на движење - 7

Tinny ThumbSize 1080p камера, детекција на движење - 8

Tinny ThumbSize 1080p камера, детекција на движење - 9

 

2995 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 168.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести