Главна страница

Видео

EA052 - OMG Безжичен Wичарник Уред за алармирање за лични итни случаи

Аларм за итни случаи на паника за дома

Линии01

Аларм за паника во итни случаи за Комерцијална зграда Дома на болнички и стари лица

Линии01

Систем за итни повици во случај на хендикеп

Линии01

Превенција на падот

Линии01

Личен аларм

Линии01

Интерком систем

Линии01

GPS Tracker за пациенти со деменција

Линии01

други, пак,


сега

OMG Solutions

Сингапур мало продавница
Индустриски парк Паја Уби, ул. 51 Уби 1 # 05-07А Ниво 7, Сингапур 408933 (Пон-Сонце: 11 часот наутро - 6:XNUMX)
Whatsapp: +65 8333-4466, е-пошта: sales@omg-solutions.com

Индонезија (Џакарта) Канцеларија
Нов стан Сохо 2916 Јалан Летња С. Парман Кав. 28, RT.3 / RW.5, Tanjung Duren Selatan 11470 Jakакарта (Пон-Сонце: 11 часот наутро - 6:XNUMX часот)
Whatsapp: +62 81293-415255, е-пошта: sales@omg-solutions.com

26958 Вкупно прегледи 59 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта