SPY224 - Wallиден часовник за скриена шпионска камера на OMG за дома

Домашна декорација Скриен Cameraиден скриен Spиден часовник за камера

Спецификации на производи

Видео формат: AVI
Видео Кодирање: M-JPEG
Видео резолуција: 1080P, 720P, VGA, QVGA
Видео рамки: 30 fps
Агол на снимање: 110 степен
растојание: 3-8 метри
антена: 2.4G 802.11n WIFI Вградена антена
Поддршка за складирање: 64GB Micro SD картичка
Тип на батерија: Отстранлива полимерна батерија со висок капацитет 2300mAh, траење на батеријата од 6 часа
Систем за поддршка: Windows, IOS, Андроид
Напон на полнење: DC 5V
Вид на интерфејс: Микро USB

 

Домашна декорација Wifi Ѕид Скриена шпион камера часовник - 2

 

Домашна декорација Wifi Ѕид Скриена шпион камера часовник - 3

 

Домашна декорација Wifi Ѕид Скриена шпион камера часовник - 4

 

Домашна декорација Wifi Ѕид Скриена шпион камера часовник - 5

 

Домашна декорација Wifi Ѕид Скриена шпион камера часовник - 6

 

Домашна декорација Wifi Ѕид Скриена шпион камера часовник - 7

 

Домашна декорација Wifi Ѕид Скриена шпион камера часовник - 8

 

Домашна декорација Wifi Ѕид Скриена шпион камера часовник - 9

SPY224 - Homeиден часовник за домашна декорација Wifi снимка

6232 Вкупно прегледи 5 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 328.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести