SPYV026 - OMG долги часови LED магнет снимач на глас, снимање на батерија 100 дена, изградена во 8 GB

Долго време LED магнет снимање уреди, снимање на батеријата 100days, Изградба во 8GB - 1

Опис на производот

SPY143 е моќен, сокриен изглед, пенкало за снимање звук со функции на LED фенерче и силна магнетна апсорпциона функција.

Функции:
1. тајна операција форма, за разлика од обичните снимање пенкало, што не е лесно да се најде;
2. квалитетот на снимање е добар, постојат 32KBPS, 64KBPS, 192KBPS прилагодливи;
3. чувствителноста за контрола на звукот е прилагодлива, може да го намали нивото на 0-50 од нормалното снимање до големи контроли за контрола на звукот; за да се постигне подолг режим на подготвеност и време на снимање;
4. 2600MAH голем капацитет моќ, може да постигне 180 часа на континуирано снимање или до 100 дена на чекање снимање;
5. силна магнетна апсорпција функција, може да се апсорбира на подвозјето, климатизација, железо маса, спроведување на прикриена снимање;
6. отпорност на висока температура на степени 80;
7. постави датум на името на папката, одвојте време како име на датотека, погодно пребарување;
8. LED светилка функција;
9. високо чувствителен професионален микрофон.

параметри

Влезен DC: USB5V 1A
Капацитет на батеријата: 3.7V / 2600MAH
LED индикатор за полнење
Формат на снимање: WAV
Капацитет за складирање: 8GB / 16GB
Стапка на снимање на снимање: 48KHZ / 16bit
Квалитет на снимање: 192KBPS / 64KBPS / 32KBPS
Време на снимање: 32KBPS / 8G / 580 часа 64KBPS / 8G / 290 часа 192KBPS / 8G / 96 часа
Растојанието на снимање: AGC, 3-5 метри, до 10 метри
Фреквенција: 20HZ-20KHZ
Врска: 5Pin USB2.0
звук
Светло: 1W LED
Работна температура: 0-55 степени
Температурата на складирање: -20–80 степени
Обем: 90 Х 51 Х 23mm
Тежина: 108 грама

 

Долго време LED магнет снимање уреди, снимање на батеријата 100days, Изградба во 8GB - 2

 

Долго време LED магнет снимање уреди, снимање на батеријата 100days, Изградба во 8GB - 3

 

Долго време LED магнет снимање уреди, снимање на батеријата 100days, Изградба во 8GB - 4

 

Долго време LED магнет снимање уреди, снимање на батеријата 100days, Изградба во 8GB - 5

 

9179 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести