SPY197 - OMG генерал мини камера со детекција на движење и ноќно гледање

Dice Mini Camera, Откривање на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G

Опис на производот

Коцка скриена камера / Детекција на движење

Видео формат: AVI
Видео Кодирање: M-JPEG
Видео резолуција: 1920 * 1080P

Видео рамки: 30fps
Лед светла: 4 компјутери
Агол на снимање: 65 степен
растојание: 3-8 метри
Тип на батерија: Вградена полимерна батерија со висок капацитет 230mAh, времето на траење на батеријата е 60
Поддршка за складирање: Micro SD картичка Max 32G

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 11

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 12

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 13

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 14

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 15

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 16

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 17

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 18

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 2

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 3

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 4

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 5

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 6

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 7

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 8

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 9

 

Мини-камера со детекција, детекција на движење, 1080P 30fps, Nightvision, SD картичка Макс 32G - 10

 

4114 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 138.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести