SPY207 - Камера за шишиња со вода OMG HD 1080P со детекција на движење

Камера за шишиња во вода, HD 1080P, детекција на движење, време на снимање на батерии 2 часа

Опис на производот

Карактеристики
1080P HD видео снимка
Вклучува режим на активирање на движење
Поддржува до 32GB Micro SD картичка
Дизајниран како типично шише со вода
Совршен за прикриен, пренослив надзор

Технички карактеристики

Резолуција на видео 1920 × 1080 формат AVI @ 30fps
Агол на гледање 75 ° хоризонтално
Оперативни системи  Виндоус 7/8/10 / Mac OS
Софтвер за репродукција VLC плеер / Windows Media плеер / KM плеер
Работна температура 0 ° C до + 40 ° C
Напојување Литиумска батерија за полнење, 400 mAh

 

Камера за вода шише, HD 1080P, откривање на движење, време на снимање на батеријата 2 часа - 2

 

Камера за вода шише, HD 1080P, откривање на движење, време на снимање на батеријата 2 часа - 3

 

Камера за вода шише, HD 1080P, откривање на движење, време на снимање на батеријата 2 часа - 4

 

Камера за вода шише, HD 1080P, откривање на движење, време на снимање на батеријата 2 часа - 5

 

Камера за вода шише, HD 1080P, откривање на движење, време на снимање на батеријата 2 часа - 6

 

Камера за вода шише, HD 1080P, откривање на движење, време на снимање на батеријата 2 часа - 7

 

Камера за вода шише, HD 1080P, откривање на движење, време на снимање на батеријата 2 часа - 8

 

Камера за вода шише, HD 1080P, откривање на движење, време на снимање на батеријата 2 часа - 9

 

Камера за вода шише, HD 1080P, откривање на движење, време на снимање на батеријата 2 часа - 10

 

5184 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 178.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести