SPYV012 - ОМГ-приврзок за снимање на глас, мини големина, WAV 192Kbps 48KHz, време на батеријата 20 часа, 8 GB, гласовно активирање

Мини дигитален диктафон, време за батерија 20hours, 8GB - 1

Мини дигитален диктафон, време за батерија 20hours, 8GB - 1
Опис на производот

Формат на снимање: WAV
Брзина: 192 KBPS 48KHz
Капацитет на батеријата: 70MAH
Време на снимање: 5 часа
Изгради во 8G, може да снима 96hours
Функција за активирање на глас
Функција за поставување време
Функција за репродукција

 

Мини дигитален диктафон, време за батерија 20hours, 8GB - 2

 

Мини дигитален диктафон, време за батерија 20hours, 8GB - 3

 

Мини дигитален диктафон, време за батерија 20hours, 8GB - 4

 

7714 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести