SPY312 - Скриена камера за шпионирање на нараквици OMG

Скриена камера за шпионски ракавици, TF Max 128G, Време на снимање на батерија 90мин

 

Опис на производот

Видео кодирање: AVI
Видео резолуција: 1920 × 1080 @ 30FPS
Датотека за снимање: WAV 512kbps
Систем за поддршка: Windows me / windows2000 / XP / Win7 / Win8 / Macos / Linux
Капацитет на батеријата: 280maH, време на снимање 90min
Напон на полнење: DC-5V
Капацитет на ТФ: максимална поддршка 128GB

Wristband шпион Скриена камера, TF Макс 128G, Време на батерија за репродукција 90min - 2
Wristband шпион Скриена камера, TF Макс 128G, Време на батерија за репродукција 90min - 3
Wristband шпион Скриена камера, TF Макс 128G, Време на батерија за репродукција 90min - 4
Wristband шпион Скриена камера, TF Макс 128G, Време на батерија за репродукција 90min - 5
Wristband шпион Скриена камера, TF Макс 128G, Време на батерија за репродукција 90min - 6
Wristband шпион Скриена камера, TF Макс 128G, Време на батерија за репродукција 90min - 7
Wristband шпион Скриена камера, TF Макс 128G, Време на батерија за репродукција 90min - 8
Wristband шпион Скриена камера, TF Макс 128G, Време на батерија за репродукција 90min - 9

 

 

 

 

 

 

4252 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 168.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести