SPY163 - OMG фотоапарат за нараквици, траење на батеријата 90 мин

Капаче за лента, траење на батеријата 90min - 1

 

Опис на производот

Видео: AVI / M-Jpeg
Видео резолуција: 1920 × 1080 @ 30fps
Резолуција на фотографии: 2560 × 1440 / JPG
Глас: WAV
Систем за поддршка: Windows ме / прозорци 2000 / XP / победа 7 / Win 8 / Mac OS / Linux
Батерија: 350maH
Полнење: DC-5V
MicroSD: Макс 64GB (може да заштеди околу 10 часови на датотеки)

 

Капаче за лента, траење на батеријата 90min - 2

 

Капаче за лента, траење на батеријата 90min - 3

 

Капаче за лента, траење на батеријата 90min - 4

 

Капаче за лента, траење на батеријата 90min - 5

 

Капаче за лента, траење на батеријата 90min - 6

 

Капаче за лента, траење на батеријата 90min - 7

 

Капаче за лента, траење на батеријата 90min - 8

 

3506 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести