SPY294 - SPY камера со безбол капаче OMG со безжичен далечински управувач

Бејзбол капак SPY камера, со безжичен далечински управувач - 1

Опис на производот

Сензор: 2.0 мегапиксели
агол на гледање: 70 степени
Видео формат: 1280 * 720P @ 30FPS H.264 формат
Мемориска картичка: Поддршка за max 32GB
USB интерфејс: USB 2.0
Време за снимање на видео: 2 часа
Безжичен далечински управувач 2.4G

 

Бејзбол капак SPY камера, со безжичен далечински управувач - 2

 

Бејзбол капак SPY камера, со безжичен далечински управувач - 3

 

Бејзбол капак SPY камера, со безжичен далечински управувач - 4

 

Бејзбол капак SPY камера, со безжичен далечински управувач - 5

 

Бејзбол капак SPY камера, со безжичен далечински управувач - 6

 

4475 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 168.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести