SPY135 - OMG WIFI мини фотоапарат за тело што може да се носи

WIFI мини камера, камера за носење на телото, H.264, TF 64G - 1

Опис на производот

* Специјален дизајн Носна камера за тело, клип на торбата, лепете на која било површина.
* Снимете видео HD 1280 x 720P MP4 H.264
* Снимајте фотографија на секои 10 секунди
* Детекција на движење снима автоматски видео записи
* Wi-Fi далечински управувач, поддршка на AP P2P и IP конекција
* 4 црвени LED светла
* Нема светла при снимање и ноќно гледање
* Снимање на аларм и продолжете со снимање
* Поддршка на микро SD картичка, капацитет до 64 GB (SDHC)

 

WIFI мини камера, камера за носење на телото, H.264, TF 64G - 2

 

WIFI мини камера, камера за носење на телото, H.264, TF 64G - 3

 

WIFI мини камера, камера за носење на телото, H.264, TF 64G - 4

 

WIFI мини камера, камера за носење на телото, H.264, TF 64G - 5

 

3301 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 198.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести