SPY243 - Безжичен полнач OMG WIFI скриена шпионска камера, леќа за ротирање 180 степени

Безжичен полнач WIFI Скриена SPY камера, 180 Deg ротирачки објектив

Опис на производот

Безжичен полнач WIFI Скриена SPY камера, 180 Deg ротирачки објектив
Безжичен полнач 5V 3000mAh
HD видео 1080P / 720P / 640P
Пиксели: 500 мега CMOS 
Број на рамка: 25fps 
Компресиран формат: H.264 
Опсег на поврзување на уредот: 5m
Поддршка за TF картичка Max 128G
Функција WIFI / P2P / IP
Поддршка за откривање на движење

Безжичен полнач WIFI Скриена SPY камера, 180 Deg ротационен објектив - 2

Безжичен полнач WIFI Скриена SPY камера, 180 Deg ротационен објектив - 3

Безжичен полнач WIFI Скриена SPY камера, 180 Deg ротационен објектив - 4

Безжичен полнач WIFI Скриена SPY камера, 180 Deg ротационен објектив - 5

Безжичен полнач WIFI Скриена SPY камера, 180 Deg ротационен објектив - 6

Безжичен полнач WIFI Скриена SPY камера, 180 Deg ротационен објектив - 7

Безжичен полнач WIFI Скриена SPY камера, 180 Deg ротационен објектив - 8

 

4812 Вкупно прегледи 5 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 278.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести