SPY095 - ОМГ Андроид USB кабел за снимање на глас - 8G Rec 5 дена, полнење при снимање

Андроид USB кабел за снимање на глас - 8G Rec 5days, полнење при снимање - 1

USB кабел Дигитален диктафон
1. Производот има iPhone и Android интерфејс
2. Поддршка 128Kbps MP3 Гласовна датотека
3. Поддршка 4-32G TF картичка (8G може да се чува за 5 дена)
4. Моќ со полнач 5v или Power Bank
5. Полнење додека снимате

Андроид USB кабел за снимање на глас - 8G Rec 5days, полнење при снимање - 2

6786 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести