SPY247 - OMG правоаголна WIFI часовна камера, HD видео 4k / 2k / 1080p, ноќна телевизија, WIFI / P2P / IP, 128G

Правоаголна камера за часовници WIFI, 128G

Опис на производот

1. Изградба на OV9712 CMOS леќа
2. HD видео: 4K / 2K / 1080P / 720P AVI 25fps
3. Степен на камерата 140
4. Изградба во 8pcs 940nm IR За ноќност, далечина 5метри
5. Поддршка за TF картичка Max 128G
6. Функција WIFI / P2P / IP

Правоаголна WIFI часовна камера, 128G - 2

Правоаголна WIFI часовна камера, 128G - 3

Правоаголна WIFI часовна камера, 128G - 4

Правоаголна WIFI часовна камера, 128G - 5

Правоаголна WIFI часовна камера, 128G - 6

Правоаголна WIFI часовна камера, 128G - 7

Правоаголна WIFI часовна камера, 128G - 8

4594 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести