SPY193 - OMG Apple / Android кабел за полнење кабел 1080P со откривање на движење и снимање на јамка

Епл, фотоапарат за полнење со андроид, 1080P, детекција на движење, снимање на јамка, 16G

Опис на производот

Видео формат: AVI
Видео кодирање: M-JPEG
Видео резолуција: 1920*1080/1280*720/720*480
Играчки софтвер: Оперативниот систем доаѓа со или мејнстрим софтвер за видео плеер
Сразмер на слики: 4: 3
Поддршка за складирање: 4G 8G 16G 32G
Видео снимање на движење / јамка
Поддршка Power Bank, 5V 500mAh полнач

 

Епл, камера за полнење на андроид, 1080P, откривање на движење, снимање на јамка, 16G - 2

 

Епл, камера за полнење на андроид, 1080P, откривање на движење, снимање на јамка, 16G - 3

 

Епл, камера за полнење на андроид, 1080P, откривање на движење, снимање на јамка, 16G - 4

 

Епл, камера за полнење на андроид, 1080P, откривање на движење, снимање на јамка, 16G - 5

 

Епл, камера за полнење на андроид, 1080P, откривање на движење, снимање на јамка, 16G - 6

Епл, камера за полнење на андроид, 1080P, откривање на движење, снимање на јамка, 16G - 7

 

4414 Вкупно прегледи 4 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта
$ 168.00

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести