Locuri de munca Listarea

Titlu Vânzări și asistență internă
Salariu $ 600- $ 1000
Data de începere 2018-10-01
Locație Zona de est
Informații de locuri de muncă
Rolul va necesita o înțelegere profundă a proceselor de afaceri cu amănuntul și online, precum și dezvoltarea abilităților fundamentale legate de serviciul de întreținere a contului și B2B Sales & Marketing. Un conținut al rolului este descris mai jos.
Responsabilitati cheie:
  • Dezvoltarea și actualizarea materialelor de marketing
  • Pregătirea materialelor de propunere și prezentare pentru terenurile potențialilor clienți
  • Asistență în elaborarea cotelor pe baza cerințelor clienților
  • Oferiți asistență tehnică clienților, în principal prin intermediul online, prin telefon și în interiorul companiei.
Competențe și cerințe cheie:
  • Un student care în prezent urmărește o diplomă de licență / diplomă recunoscută în studiile de afaceri / administrație / marketing ar fi preferată
  • Nivel ridicat de diligență și acuratețe atunci când revizuiți sau creați materiale
  • Un interes deosebit în industria populației îmbătrânite
  • Competență cu software-ul de birou (Word, Powerpoint, Excel) și abilitatea de a învăța rapid sisteme noi.
  • Un jucător de echipă cu atitudine pozitivă și etică profesională; auto-motivate și care pot funcționa independent dacă este necesar
Aplicați pentru această poziție prin trimiterea CV-ului dvs. de text pieter@omgrp.net
Aplica acum

Titlu Implementarea terenului / Trainerul tehnic

Descrierea postului

Specialistul în implementare și instruire va fi responsabil pentru furnizarea de servicii de instruire eficiente și de sprijin pentru implementare atît personalului intern, cît și partenerilor externi. În plus, specialistul în implementare și instruire va ajuta la crearea și documentarea materialelor de instruire a produselor.

El / ea va lucra pentru a conduce un nivel ridicat de satisfacție pentru formarea partenerului / clientului. Datoriile includ, de asemenea, identificarea îmbunătățirilor adecvate pentru a optimiza satisfacția clienților.

RESPONSABILITĂȚI

Antrenament de instruire

  • Desfășurarea cursurilor de instructor la fața locului
  • Efectuați cursuri bazate pe webinar
  • Oferiți suport de teren pentru formare (umbre, audituri etc.)
  • Oferiți suport pentru câmpuri intersectoriale (după caz)
  • Asistență în gestionarea programului de pregătire
  • Asistați-vă cu crearea de documentații legate de instruire
  • Oferiți feedback pentru a îmbunătăți livrarea de instruire
  • Respectați cerințele de utilizare a tehnologiei interne
  • Identificați și asistați-vă în stabilirea proceselor pentru eficientizarea furnizării de formare
  • Identificați oportunitățile pentru ofertele noi de produse de formare.

Asigurați-vă și monitorizați satisfacția clienților

  • Prezentați-vă profesionist clienților și personalului intern.
  • Identificați problema implementării soluției la nivel de partener / client
  • Inițiați și gestionați comunicările continue cu membrii echipei la toate nivelurile
  • Asistăm în stabilirea, înțelegerea și livrarea la așteptările clienților.
  • Raportați și urmăriți satisfacția clienților și puneți în aplicare acțiuni adecvate pentru a îmbunătăți satisfacția clienților.

POZIȚIA SPECIFICAȚII

  • Este necesară o diplomă de licență cu experiență echivalentă. Formarea în industria de asistență medicală preferată.
  • Abilități de comunicare și abilități de formare profesionale Experiența serviciului clienți
  • Competențe foarte bune de calculator, de exemplu, Microsoft Office, gestionarea e-mailurilor etc.
  • Calitati de lider
  • Calificări dovedite în Relația cu Clienții / Satisfacția, Integritatea, Îmbunătățirea Continuă, Acțiuni / Rezultate, Abilități de comunicare și lucrul în cadrul unei echipe.
  • Candidatul trebuie să posede abilități excelente de comunicare analitice și interpersonale.
Aplica acum

3657 Vizualizări totale 44 Vizualizări azi

Solutii OMG Batam Office @ terminalul de feribot Harbourbay

Solutii OMG Batam Office @ Port-Golfa-Ferry-Terminal

OMG Solutions a cumpărat o unitate de birouri în Batam. Formarea noastră de echipă de cercetare și dezvoltare în Batam este de a oferi o inovație incrementală pentru a servi mai bine clienților noștri și existenți.
Vizitați biroul nostru în terminalul de feriboturi Batam @ Harbourbay.

Soluții OMG - premiat Singapore 500 Enterprise 2018 / 2019

Solutii OMG - Top 500 Company in Singapore 2018

Whatsapp Us

OMG Customer Care

Singapore + 65 8333-4466

Jakarta + 62 8113 80221

sales@omg-solutions.com

Contact

Ultimele ştiri