WIFI микроскопска камера, 4.3inch LCD, камера 2.0MP, 8pcs бела LED, 50-1000X (SPY290)

WIFI микроскопска камера, 4.3inch LCD, 2.0MP камера, 8pcs Бела LED, 50-1000X - 1

Опис на производот

4.3inch WIFI микроскопска камера, 2.0MP
Видео: 1080p avi
Екран: 4.3 инчи HD OLED дисплеј.
Зголемување: 50X-1000X континуирано зголемување на системот
Растојание на објект: 3mm-40mm
Вграден во 8pcs IR за ноќен висина може да се прилагоди
Јазици: англиски, шпански, корејски, јапонски, португалски, германски, француски, Италија
Вградена батерија 3.7V 1800mAh, Работете 4 часа
Апликација за поддршка на IOS и Android

WIFI микроскопска камера, 4.3inch LCD, 2.0MP камера, 8pcs Бела LED, 50-1000X - 2

WIFI микроскопска камера, 4.3inch LCD, 2.0MP камера, 8pcs Бела LED, 50-1000X - 3

WIFI микроскопска камера, 4.3inch LCD, 2.0MP камера, 8pcs Бела LED, 50-1000X - 4

WIFI микроскопска камера, 4.3inch LCD, 2.0MP камера, 8pcs Бела LED, 50-1000X - 5

WIFI микроскопска камера, 4.3inch LCD, 2.0MP камера, 8pcs Бела LED, 50-1000X - 6

WIFI микроскопска камера, 4.3inch LCD, 2.0MP камера, 8pcs Бела LED, 50-1000X - 7

3394 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Сингапур Топ 500 претпријатија 2018

Сингапур Топ 500 претпријатија 2018

Контакт

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221е-пошта: sales@omg-solutions.com или
Пополнете го формуларот за пребарување и ние ќе се враќаме до вас во рамките на 2

Најнови вести