WIFI ендоскопска камера, HD 1600 * 1200 mp4, 3.5M полу-крут кабел, бел LED светло, контрола на апликации (SPY287)

WIFI ендоскопска камера, HD 1600x1200 mp4, 3.5M полу-крут кабел - 1

Опис на производот

Безжични стандарди: IEEE802.11a / b / n
Оперативни фреквенции: 2.4 ~ 2.4835GHZ
Сензор за слики: CMOS
Големина на сензор: 1 / 5 инч
Агол на гледање: 70 степени
резолуција: 640*480, 1280*720, 1600*1200
Стапка на рамка: 10 ~ 30fps
Фокусно растојание: 4-10CM.
Дијаметар на леќата: 8.0MM
Формат на фотографии: JPG / PNG
Видео формат: MP4
Напојување: 3.7V 800mAh литиумска батерија
Време на полнење: 2 часа
Должина на линија: 3.5M / hardwire Факултативна
Систем за поддршка: Над Андроид 6.0 и над iOS 8.0

 

WIFI ендоскопска камера, HD 1600x1200 mp4, 3.5M полу-крут кабел - 2

 

WIFI ендоскопска камера, HD 1600x1200 mp4, 3.5M полу-крут кабел - 3

 

WIFI ендоскопска камера, HD 1600x1200 mp4, 3.5M полу-крут кабел - 4

 

WIFI ендоскопска камера, HD 1600x1200 mp4, 3.5M полу-крут кабел - 5

 

WIFI ендоскопска камера, HD 1600x1200 mp4, 3.5M полу-крут кабел - 6

 

WIFI ендоскопска камера, HD 1600x1200 mp4, 3.5M полу-крут кабел - 7

 

5555 Вкупно прегледи 16 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Сингапур Топ 500 претпријатија 2018

Сингапур Топ 500 претпријатија 2018

Контакт

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221е-пошта: sales@omg-solutions.com или
Пополнете го формуларот за пребарување и ние ќе се враќаме до вас во рамките на 2

Најнови вести