Видео камера за очила за сонце OMG шпион - 5MP, 1080P HD (SPY067)

Шпионски очила за сонце за видео камера - 5MP, 1080P HD - 1

производ вовед

Ова е прва HD-DV очила за сонце, можете да снимате видео со висока дефиниција, да фотографирате висококвалитетни фотографии, мултифункционални спортски очила за сонце, поддршка на микро SD картичка, со едноставна работа, елегантен дизајн, мала големина, лесно може да се носат. Тоа е добра алатка за стрелач, лов, риболов, полиција, патување и живеење итн. Може да сними во реално време секој запаметен момент во животот, со мазен и елегантен дизајн за мажи и жени, длабоко фаворизиран од корисниците.

Спецификација за производ

 • Видео формат: AVI
 • Видео кодирање: М - ЈПЕГ
 • Видео резолуција: 720*480/1280*960/1280*720/1920*1080P VGA
 • FPS видео рамка: 30 FPS плус или минус 1
 • Формат на слика: JPG
 • Пиксели на слика: 5M Pix 
 • Сооднос на слика: 4: 3
 • Систем за поддршка: Windows мене / 2000 / xp / 2003 / Vista, Mac OS 10.4, Linux
 • Напон на полнење: DC 5 v
 • Тип на USB интерфејс: Мини 5 Пин
 • Поддршка за складирање: МикроSD до 32 GB
 • Капацитет на полимерни литиумски батерии: 320 mAh

Информации за пакување

 • Поларизиран објектив
 • Големина на кутија: 200 * 55 * 85 mm
 • Тежина на производот: 50 g

 

Шпионски очила за сонце за видео камера - 5MP, 1080P HD - 2 Шпионски очила за сонце за видео камера - 5MP, 1080P HD - 3 Шпионски очила за сонце за видео камера - 5MP, 1080P HD - 4

Шпионски очила за сонце за видео камера - 5MP, 1080P HD - 5

16523 Вкупно прегледи 3 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Последна порака

Donec scelerisque minec lectus

Donec scelerisque minec lectus

Donec scelerisque minec lectus

Виџет на Фликр

 • Ieеки Мартинез (# 9963)
 • Тим Атлас - Изгубен во корицата на албумот на чекање
 • Ortofon Concorde S-120 (# 1211)
 • Коњ # 9119
 • 5 241
 • Списание за содржина x weblizar Image Salon Image Challenge 13 (# 6456)
 • Гаден Реј (број 1058)
 • Андреа Гарсија / Фенси изработена
 • Андреа Гарсија / Фенси изработена (# 4427)
 • Гаден Реј (број 1058)
 • Андреа Гарсија / Фенси изработена
 • Андреа Гарсија / Фенси изработена (# 4427)