Скриена камера со шпионска чаша вода OMG преносна 1280 × 960 (SPY076)

Преносна 1280x960 HD скриена камера за шпионски вода

 • Шпионски мини дигитален фотоапарат, пренослив чаша
 • Снимање на детекција на движење, видео резолуција: 30 fps (1280 x 960)
 • Мемориска картичка: Поддршка до 32 GB SD картичка 
 • Батериите може да траат до 5 до 6 часа на снимање на видео, видео формат: AVI
 • Опремен со USB кабел за полесно да испраќате датотеки на компјутер

Опис на производот

Мултифункционална камера за чаши Скриен DV DVR надзор DVR
Верувале или не! Ова е скриена камера, која ви овозможува тајно снимање на видео со висока верност MIC.
Широко се користи во деловни преговори и истраги за криминал, кој води доказ за бизнис и суд. Исто така, може да се користи како пренослив уред за складирање за безбедно зачувување на важни податоци.

Карактеристики

1. Ова е мултифункционална камера за чаши
2. Изработени од високо квалитетен и издржлив материјал
3. Компактен дизајн и лесен за употреба
4. Таа има усвоено уникатен ултра-пренослив дизајн, што го прави применлив за секоја област
5. Камерата за куп додава погодност, безбедност и забава во вашиот секојдневен живот
6. Поддржува откривање на движење

спецификации

Видео резолуција: X 1280 960
Работно време: 5-6 часа
Капацитет на меморија: Поддршка до 32GB (не се вклучени)
УСБ влез: USB 1.1
Батерија: вградена батерија
големина: (2.99 x 5.94) инч / (7.6 x 15.1) cm (дијаметар x H)

Пакетот вклучува

1 x мултифункционална куполна камера сокриена
1 x USB кабел
Прирачник за корисник x 1

информација за продуктот

Димензии на пакетот: X x 5.9 3 3 инчи
Точка Тежина: 7 Ounce

Пренослив 1280x960 HD шпион вода куп скриена камера - 2 Пренослив 1280x960 HD шпион вода куп скриена камера - 3

Пренослив 1280x960 HD шпион вода куп скриена камера - 4 Пренослив 1280x960 HD шпион вода куп скриена камера - 5 Пренослив 1280x960 HD шпион вода куп скриена камера - 6 Пренослив 1280x960 HD шпион вода куп скриена камера - 7 Пренослив 1280x960 HD шпион вода куп скриена камера - 8

 

19172 Вкупно прегледи 2 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Последна порака

Donec scelerisque minec lectus

Donec scelerisque minec lectus

Donec scelerisque minec lectus

Виџет на Фликр

 • Ieеки Мартинез (# 9963)
 • Тим Атлас - Изгубен во корицата на албумот на чекање
 • Ortofon Concorde S-120 (# 1211)
 • Коњ # 9119
 • 5 241
 • Списание за содржина x weblizar Image Salon Image Challenge 13 (# 6456)
 • Гаден Реј (број 1058)
 • Андреа Гарсија / Фенси изработена
 • Андреа Гарсија / Фенси изработена (# 4427)
 • Гаден Реј (број 1058)
 • Андреа Гарсија / Фенси изработена
 • Андреа Гарсија / Фенси изработена (# 4427)