OMG Auto Focus WIFI камера за ендоскоп, 5.0MP, HD1994P, 3.5M / 14.2mm, 4pc LED, 2600mAh (SPY284)

Автоматски фокус WIFI ендоскопска камера, 5.0MP, HD1994P, 3.5M14.2mm, 4pc LED, 2600mAh - 1

Опис на производот

Безжичен ендоскоп 5.0MP WiFi автоматски фокус инспекција камера, 1944P HD Borescope камера Змија
Должина: 3.5m / 11.5in
Дијаметар на камерата: 14.2mm
Сензор: 5.0 мегапиксели CMOS
Резолуција: 2594X1944,1920X1080P
Агол на гледање: 70 °
LED светло: 4pcs прилагодливи LED диоди
Фокусно растојание: 3cm-автоматски фокус
Работно време: За 4 час за целосно надополнување
Извор на напојување: 2600mAh вградена литиумска батерија
Напојување за полнење: DC 5V 500mAh / 1A
Поддршка за фотографирање: Формат на фотографија: JPEG
Поддршка за снимање на видео: Видео формат: AVI
Систем за поддршка: Android 4.2 + / IOS (Над IOS8) / Windows

Автоматски фокус WIFI ендоскопска камера, 5.0MP, HD1994P, 3.5M14.2mm, 4pc LED, 2600mAh - 2

Автоматски фокус WIFI ендоскопска камера, 5.0MP, HD1994P, 3.5M14.2mm, 4pc LED, 2600mAh - 3

Автоматски фокус WIFI ендоскопска камера, 5.0MP, HD1994P, 3.5M14.2mm, 4pc LED, 2600mAh - 4

Автоматски фокус WIFI ендоскопска камера, 5.0MP, HD1994P, 3.5M14.2mm, 4pc LED, 2600mAh - 5

Автоматски фокус WIFI ендоскопска камера, 5.0MP, HD1994P, 3.5M14.2mm, 4pc LED, 2600mAh - 7

Автоматски фокус WIFI ендоскопска камера, 5.0MP, HD1994P, 3.5M14.2mm, 4pc LED, 2600mAh - 8

Автоматски фокус WIFI ендоскопска камера, 5.0MP, HD1994P, 3.5M14.2mm, 4pc LED, 2600mAh - 9

3724 Вкупно прегледи 7 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Сингапур Топ 500 претпријатија 2018

Сингапур Топ 500 претпријатија 2018

Контакт

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221е-пошта: sales@omg-solutions.com или
Пополнете го формуларот за пребарување и ние ќе се враќаме до вас во рамките на 2

Најнови вести