OMG камера за ендоскоп, 4.3inch, HD 2.0M фотоапарат / 8mm глава, LED Nightvision & светилка, водоотпорна (END008)

Опис на производот

4.3inch ендоскоп Камера
Изградба на LCD екран од 4.3inch (320 * 240pix)
Изгради во камерата 2.0M
Објектив на камерата 0.8метри / водоотпорен, 8mm камера главата
Камера главата се изгради во 6pcs предводена за nightvision
Изгради во 1pcs предводена светлина
Изградба на 2200mah батерија, Може да работи за 2.5-3hours

4046 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Сингапур Топ 500 претпријатија 2018

Сингапур Топ 500 претпријатија 2018

Контакт

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221е-пошта: sales@omg-solutions.com или
Пополнете го формуларот за пребарување и ние ќе се враќаме до вас во рамките на 2

Најнови вести