OMG копче кое може да се носи со привлечно копче FULL HD (SPY045B)

1920x1080P HD носечка камера со камера, активиран видео рекордер - 1

карактеристики:

 • Видео формат: AVI
 • Формат на слика: M-JPEG
 • резолуција: 1920 * 1080
 • Компресија на видео: H.264
 • тип: Дигитален фотоапарат, Full HD модул за камера
 • Сензор: CMOS
 • Технологија: Обектив
 • Посебни карактеристики: Full HD модул со камера
 • Пиксел: 5 мегапикселна CMOS
 • резолуција: 30fps ± 1fps
 • Начин на чување: SD 32G
 • Напон на полнење: DC-5V
 • Видео пропорција: 4: 3
 • антена: 2.4G 802.11n WIFI
 • Поддршка: детекција на движење
 • Кабелски ленти: 175mm
 • Систем: Windows / IOS / Android

 

 

1920x1080P HD носечка камера со камера, активиран видео рекордер - 2

1920x1080P HD носечка камера со камера, активиран видео рекордер - 3

1920x1080P HD носечка камера со камера, активиран видео рекордер - 4

1920x1080P HD носечка камера со камера, активиран видео рекордер - 5

1920x1080P HD носечка камера со камера, активиран видео рекордер - 6

 

18392 Вкупно прегледи 1 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Последна порака

Donec scelerisque minec lectus

Donec scelerisque minec lectus

Donec scelerisque minec lectus

Виџет на Фликр

 • Ieеки Мартинез (# 9963)
 • Тим Атлас - Изгубен во корицата на албумот на чекање
 • Ortofon Concorde S-120 (# 1211)
 • Коњ # 9119
 • 5 241
 • Списание за содржина x weblizar Image Salon Image Challenge 13 (# 6456)
 • Гаден Реј (број 1058)
 • Андреа Гарсија / Фенси изработена
 • Андреа Гарсија / Фенси изработена (# 4427)
 • Гаден Реј (број 1058)
 • Андреа Гарсија / Фенси изработена
 • Андреа Гарсија / Фенси изработена (# 4427)