Контакт

Сингапур мало продавница

Паја Уби индустриски парк, 51 Ubi Ave 1 # 05-07A Ниво 7, Сингапур 408933
е-пошта: sales@omg-solutions.com
Whatsapp: + 65 8333-4466
Оперативен час: Пон-петок: 11am-6pm, не: 12pm-6pm

Возење: Парк на ниво 5, надвор # 05-08 (M-Technik Pte Ltd) и земи го лифтот до него, за да го израмниме 7.
МРТ: Macpherson MRT - Излез А - Земете автобус 63 или 63M -> Во близина на автобуската станица 4th (надвор од судот Kopitiam Food) -> Нашиот блок е спротивен на Kopitiam Food Court, Ubi MRT - Излез Б - прошетка низ 8

Индонезија (Џакарта)

Јалан Летња С. Парман Кав. 28, RT.3 / RW.5, Tanjung Duren Selatan 11470 Jakакарта
е-пошта: sales@omg-solutions.com
Whatsapp: + 62 81293-415255
Оперативен час: Пон-саб: 11am-6pm

37812 Вкупно прегледи 58 денес
Печатете пријателски, PDF и е-пошта

Дојдовни зборови за пребарување:

  • адреса ОМГ Сингапур | Контактирајте нè | локација (1)

OMG Solutions Batam Office @ Harbourbay Ferry Terminal

OMG Solutions Batam Office @ Harbor-Bay-Ferry-Terminal

OMG Solutions купи канцеларија во Батам. Нашето формирање на тим за истражување и развој во Батам е да обезбедиме дополнителна иновација за подобро да им служиме на нашите нови и постојни клиенти.
Посетете ја нашата канцеларија во терминалот за ферибот Батам @ Харборбај.

OMG решенија - Награден Сингапур 500 Enterprise 2018 / 2019

OMG Solutions - Топ 500 компанија во Сингапур 2018 година

Whatsapp нас

OMG грижа за корисници

WhatsApp

Сингапур + 65 8333-4466

Џакарта + 62 8113 80221

маркетинг@omgrp.net

Најнови вести